کشتی کج را با ما تجربه کنید

چهار روز پس از پی‌پی‌وی تی ان ای سكریفایس شاهد ترزدی تی ان ای ایمپكت خواهیم بود كه در ان قهرمان المپیك و چندین بار قهرمان تی ان ای كرت انگل بعد از یك ماه غیبت به تی ان ای رسلینگ باز خواهد گشت. همچنین امشب نامبر وان كنتندر جدید برای كمربند سنگین وزن تی ان ای معرفی خواهد شد تا در اسلمی ورسری در برابر قهرمان حال حاضر راب فن دم قرار بگیره.

»  دریافت عكس‌های این هفته | لینك دانلود (لینك مستقیم)

  • نتایج كوتاه
  1. روكسی با زدن كریدل دی‌دی‌تی مقابل مدیسن راین پیروز شد.
  2. مسابقه بین اورلاندو جردن و راب تری نا تمام ماند.
  3. جی لیتل و قهرمان تی ان ای راب فن دم مقابل بیر مانی پیروز شدند كه لیتل با فیگر فور لگ لاك رابرت رود را سابمیت كرد.
  4. اریك یانگ (به همراه كوین نش و اسكات هال) با زدن پایل درایور مقابل شنون مور (به همراه جسی نیل) پیروز شد.
  5. برنده مسابقه اكس دیویژن بتل رویال كزاریان بود.
  6. جف هاردی بعد از دخالت میستر اندرسون مقابل استینگ پیروز شد.

 

  • نتایج مفصل

- شوء با سگمنتی در رابطه با 10 كنتندر برتر آغاز میشه و اریك بیشاف به رینگ میاد و میگه میدونم همه منتظر هستند تا نامبر وان كنتندر برای چمپینشیپ بعدی اعلام بشه. من، هوگن و دیكسی كارتر كمیته تصمیم گیری بودیم و عوامل مورد نظر برای رتبه بندی برد و باخت، قهرمانی‌های قبلی و رای طرفداران بود و بعد نامها رو اعلام میكنه:

10. ساموا جو

9. راب تری

8. دزموند ولف

7. د پوپ

6. ابیس

5. میستر اندرسون

4. جف هاردی

3. ای جی استایلز

2. كرت انگل

1. استینگ

همه به جزء كرت انگل در هنگام معرفی نامشون به روی استیج میان. استینگ باید برای كمربند در اسلمی ورسری مقابل آر وی دی قرار بگیره. شاموا جو در هنگامی كه نامها اعلام می‌شد اونجا رو ترك میكنه. استینگ به رینگ میره و اریك بیشاف بابت مسابقه گرفتن با آر وی دی برای كمربند بهش تبریك میگه اما اعلام میكنه كه استینگ برای نشون دادن شایستگیش باید امشب در برابر جف هاردی قرار بگیره. استینگ چوب بیسبال خودش رو بالا می‌گیره و به بیشاف میگه اگر تو، هوگن و دیكسی به دنبال ایجاد تغییرات هستید بنابراین من هم باید راه رفتن تو را تغییر بدم و بعد با چوب به پای بیشاف ضربه میزنه. تمامی بیبی فیس‌ها برای حمایت از بیشاف به رینگ میان اما استینگ از چوب بیسبال خودش استفاده میكنه و تمامی اونها رو از خودش دور میكنه. هاردی چوب رو برمی‌داره و اون رو جلوی صورت استینگ می‌بره اما بعدا چوب رو به سمت دیگه پرت میكنه و استینگ بهش لو بلو میزنه. آر وی دی وارد میشه و حواس استینگ رو پرت میكنه و هاردی به استینگ ریورس دی‌دی‌تی میزنه. هاردی به بالای ترنباكل میره تا سوانتان بمب بزنه اما استینگ فرار میكنه.

1. در مسابقه اول روكسی موفق میشه با زدن كریدل دی‌دی‌تی مدیسن راین را شكست بده.

- شاهد بازگشت انگل هستیم و كرت به داخل رینگ میره. كرت میگه من از 4 سال پیش كه به اینجا اومدم متوجه برخی از تغییرات شدم و من یكی از سرآمدترین و بهترین‌ها هستم اما با افرادی مثل هاردی، راب فن دم و میستر اندرسون و بعلاوه اونها ای جی استایلز و حتی جی لیتل بهترین مطلق نیستم. انگل میگه من به طور رایگان كشتی می‌گرفتم و هرگز صحبت پول نبوده و مسئبه رقابت و پیروزی بوده. من برای همیشه پیروز خواهم بود. الان در تقاطعی هستم كه باید همه چیز رو به انجام برسونم. من از نو شروع می‌كنم و اسمم رو به بالای لیست 10 نفره میرسونم و بعد به تماشاگران وعده میده كه بازیهایی خواهند دید كه بهترین مسابقاتی بوده كه تماشا كردند و "It's Real, damn Real".

2. مسابقه بعدی بین اورلاندو جردن و راب تری هست. تری لنگ میزنه و پای چپ او شانسمان شده. داور ارل هبنر زنگ آغاز مسابقه رو به صدا در میاره و جردن انكل لاك رو قفل میكنه. جردن قفل رو نمیشكنه و داوران به رینگ میان تا جردن پای تری رو رها كنه. جردن انكل لاك رو رها میكنه اما دوباره به تری حمله میكنه و دوباره انكل لاك رو قفل میكنه. جردن باز هم قفل رو رها میكنه و رینگ رو ترك میكنه و تری هم به كمك سكیورتی به پشت پرده میره.

3. بیر مانی در برابر جی لیتل و راب فن دم. لیتل و آر وی دی بعد از اینكه لیتل فیگر فور لگ لاك رو به روی رابرت رود قفل میكنه پیروز میشن. بعد از مسابقه ریك فلیر وارد میشه و در روی رمپ به لیتل حمله میكنه. در حالیكه آر وی دی نظاره گر هست مبارزه فلیر و لیتل به پشت پرده میره. آر وی دی با تماشاگران دست میده كه استینگ از بین تماشاگران میاد و با صندلی به آر وی دی ضربه میزنه و بعد اونجا رو ترك میكنه. جف میاد و وضعیت آر وی دی رو چك میكنه. جف به داخل رینگ میره و میگه من بنای رندگی خودم را به روی پیروزی های پیاپی قرار دادم اما هیچ كس نمیدونه چی در ذهن من میگذره. من در حال رشد بودم و استینگ رو تماشا می‌كردم و حالا با او در تی ان ای هستم. جف برای استینگ ترسیم میكنه كه چی در ذهنش هست و بعد میگه خوشحالی من در آخر امشب حداقل چیزی هست كه در ذهن دارم.

- ابیس وارد میشه و میگه دزموند ولف چیزی یا كسی پیش من داره كه اونو مدیون من میكنه. سكیورتی، چلسی رو به سمت رینگ می برند و دزموند ولف هم حضور داره و بسیار عصبانی هست و سر سكیورتی فریاد میكشه و ابیس میگه این كاملا مضحك هست چونكه در سكریفایس من ولف رو ... كردم. امشب ولف رو به تسخیر خودم در میارم. ولف در جواب میگه احساس می‌كنیم امنیت كاملا دروغین هست و اگر تو فكر میكنی میتونی كنترل من رو در دست بگیری بهت میگم كه كاملا اشتباه هست و بعد از سكیورتی رد میشه و به ابیس لو بلو میزنه. ولف یك بطری از كیف چلسی در میاره و اونو میشكنه و بعد قصد داره تا با بطری شكسته بدن ابیس رو ببره اما چلسی نگران میشه و فكر میكنه این كار زیاده روی هست و ابیس از این فرصت استفاده میكنه و به ولف بلك هول اسلم میزنه و بعد چلسی رو به روی دوش خودش میزاره و رینگ رو ترك میكنه.

4. اریك یانگ به همراه اسكات هال و كوین نش وارد میشن. یانگ میكروفن رو می‌گیره و میگه من صدای بووو ها رو می‌شنوم. من همه چی بدست آوردم اما شما هیچی نیستید. من در بند حضور دارم اما شما نه. تنها این افراد هستند كه من بهشون احترام میارم، كوین نش كه اس كیكر هست و تماشاگران اونو به شدت بوو می كنند. یانگ میگه تنها كسانی كه اونو درك می‌كنند من و هال هستیم. د بند اینجا هستند تا باقی بمونند و شما نمیتونید دربارش كاری كنید. حال اریك یانگ باید در برابر حریف خودش شنون مور (به همراه جسی نیل) قرار بگیره. در بین مسابقه تیم تری دی وارد میشن و جسی نیل به سراغ اونها میره. نش به روی اپرون میره و حواس داور رو پرت میكنه و بعد این فرصت به هال داده میشه تا با كمربند تگ تیم به مور ضربه بزنه. سپس یانگ پایل درایور میزنه و مور رو پین میكنه. بعد از مسابقه نیل میره تا وضعیت مور رو چك كنه اما برادر ری بهش حمله میكنه. برا در ری به نیل سیلی میزنه و میگه من تو رو به این بیزینس آوردم و میتونم خارجت هم بكنم. دی وان پارتنر خودش رو متوقف میكنه و میگه داری زیادی اغراق می‌كنی اما برادر ری مخالف هست و هر دو با هم جر و بحثشون میشه و در همین حال رینگ رو ترك می كنند.

5. اكس دیویژن بتل رویال: هامیساید، آمیزینگ رد، جنریشن می، برایان كندریك، كزاریان و موتور سیتی ماشین گانز شركت كنندگان در این مسابقه بودند كه به ترتیب آمیزینگ رد، مكس باك، الكس شلی، جرمی باك، كریس سابین، هامیساید و برایان كندریك حذف میشن و كزاریان پیروز بتل رویال میشه.

6. استینگ در برابر جف هاردی. در جریان مسابقه دذاور ناك اوت میشه و استینگ اقدام میكنه برای زدن اسكورپین دث لاك اما میستر اندرسون دخالت میكنه و به استینگ حمله میكنه. هاردی كاور میكنه و پیروز میشه. اندرسون تلاش میكنه تا این برد رو با هاردی جشن بگیره اما هاردی اونو هل میده و با هم جر و بحث می‌كنند. اندرسون میره تا میكروفن خودش رو بگیره اما استینگ با چوب خودش به اندرسون و هاردی ضربه میزنه و ایمپكت به پایان میرسه.
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 23 خرداد 1389 توسط MILAD

قالب وبلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic