کشتی کج را با ما تجربه کنید

 • مصاحبه جدید میكی جیمز با اسكریپزنیوز

میكی جیمز، دیواز سابق دابلیو دابلیو ای كه مدتی است از كمپانی اخراج شده است، دیروز مصاحبه ای را مارز آلز از سوی اسكریپزنیوز صورت داد كه در این مصاحبه، میكی جیمز در مورد مسائل زیر صحبت كرد.

1. فعالیت در عرصه موسیقی:

حرفه موسیقی یك شور جدید است. من انسان كمال گرا و پر شوقی هستم و برای این كار، رقابت می كنم. من برای این كار (موسیقی) هر كاری خواهم كرد.

2. اخراج از دابلیو دابلیو ای

واقعا قلب من شكست. من از این كار خیلی ناراحت شدم. دابلیو دابلیو ای درس های زندگی زیادی به من داده بود. من برای پول در دابلیو دابلیو ای كار نمی كردم، و به خاطر علاقه ام به این رشته بود كه در این زمینه فعالیت داشتم.

 • آسیب دیدگی رندی اورتون و ری میستریو

طبق گفته منابع معتبر خبری، رندی اورتون در حال حاضر از ناحیه گردن دچار درد بسیاری می باشد، و ری میستریو قهرمان سنگین وزن برند اسمكدان، او هم از ناحیه كشاله ران پا دچار آسیب دیدگی شده است.

 • بازگشت دابلیو دابلیو ای به كانادا

دابلیو دابلیو ای در ماه اكتبر امسال، به بل در مونترال، كبك، كانادا خواهد رفت و در این تور، مسابقاتی را برگزار خواهد كرد. در زیر، مكان برگزاری تور های غربی كانادا درج شده است.

 1. شانزدهم اكتبر: در ونكوور، بریتیش كلمبیا
 2. هفدهم اكتبر: در ویكتوریا، بریتیش كلمبیا
 3. هجدهم اكتبر: در كالگری، آلبرتا
 4. نوزدهم اكتبر، در ادمونتون، آلبرتا
 5. بیست و سوم اكتبر: در وینیپگ، مانیتوبا
 • لیست فعلی مسابقات پی پر ویو مانی این د بنك 2010
 1. مسابقه قهرمانی دابلیو دابلیو ای. قهرمان دابلیو دابلیو ای شیمس در برابر جان سینا "استیل كیج مچ"
 2. مسابقه قهرمانی سنگین وزن. قهرمان سنگین وزن ری میستریو در برابر جك سوئگر
 3. مانی این د بنك لدر مچ برند راء. اج در برابر تد دیبیآسی در برابر رندی اورتون در برابر كریس جریكو در برابر آرتروث در برابر جان موریسن در برابر ایون بورن در برابر د میز » برنده این مسابقه، یك تایتل شات در برابر قهرمان دابلیو دابلیو ای كسب می كند. «
 4. مانی این د بنك لدر مچ برند اسمكدان. افراد این مسابقه در اسمكدان این هفته مشخص می شوند. » برنده این مسابقه هم یك تایتل شات در برابر قهرمان سنگین وزن كسب می كند. «
 • سالگرد مفهوم مهمان، در دو شنبه شب ها

سال گذشته در چنین روزی، كمپانی دابلیو دابلیو ای تصمیم گرفت تا برای هر شوء راء، مهمانی را در نظر بگیرد كه آن مهمان، تقریبا حكم جنرال منیجر راء را دارد. اولین مهمان دوشنبه شب ها، باتیستا و آخرین مهمان، راب زامبی در راء دیشب بود.
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 8 تیر 1389 توسط MILAD

قالب وبلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic