کشتی کج را با ما تجربه کنید

  • برگزاری مانی این د بنك برند اسمكدان به صورت شش نفره

دیشب اعلام شد كه مسابقه لدر مچ مانی این د بنك برند اسمكدان، به صورت شش نفره برگزار خواهد شد. قرار بود این مسابقه هم همانند مسابقه برند راء به صورت هشت نفره برگزار شود، اما چون سی ام پانك و درو مك اینتایر كه دو نفر شركت كننده آخر برند اسمكدان را تشكیل می دادند و این مسابقه را هشت نفره می كردند، به دلیل مصدومیت سی ام پانك و مشكلات ویزای درو مك اینتایر، این دو نمی توانند در این مسابقه شركت كنند و این مسابقه به صورت شش نفره برگزار خواهد شد.

  • تشدید مصدومیت رندی اورتون

همانطور كه در خبرهای قبلی گفته شد، رندی اورتون فعلا از ناحیه گردن دچار درد بسیاری است. این درد گردن رندی اورتون بیشتر شده است و از آنجا رندی اورتون از ناحیه كتف و دست هم دچار آسیب دیدگی است، مسئولان دابلیو دابلیو ای سعی بر این دارند تا از رندی اورتون كمتر در شوء های راء استفاده كنند، تا او بتواند برای مانی این د بنك آماده شود.

  • میكی جیمز در ایمپكت

میكی جیمز، دیواز سابق دابلیو دابلیو ای كه مدتی است از كمپانی اخراج شده است، قرار است تا در تاریخ دوم آگوست در ایمپكت حاضر شود و در برابر قهرمان دابلیو اس یو مرسدس مارتینز قرار بگیرد. این مسابقه، اولین مسابقه میكی جیمز پس از اخراجش از دابلیو دابلیو ای است.
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 10 تیر 1389 توسط MILAD

قالب وبلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic