کشتی کج را با ما تجربه کنید

 • هوم ویدیو جدید براك لزنر

كمپانی دابلیو دابلیو ای در صدد است تا برای براك لزنر، سوپراستار یو اف سی، هوم ویدیویی را تهیه كند. این هوم ویدیو كه "بهترین های براك لزنر" نام دارد، شامل مسابقات براك لزنر با د راك، جان سینا، رندی اورتون و ... می باشد. هنوز تاریخ انتشار هوم ویدیو اعلام نشده است.

 • دو مسابقه مهم راء هفته آینده

در راء هفته آینده، دو مسابقه بسیار مهم به انجام خواهد رسید كه به صورت زیر است:

 1. رندی اورتون در برابر اج
 2. هندی كپ مج 1 به 7. جان سینا در برابر روكی های ان اكس تی
 • ثبت یك مسابقه دیگر در مانی این د بنك 2010

در طی برگزاری راء دیشب، یك مسابقه دیگر به لیست مسابقات پی پر ویو مانی این د بنك 2010 اضافه شد كه با ثبت این مسابقه، لیست مسابقات مانی این د بنك، تا به الآن به صورت زیر است:

 1. مسابقه قهرمانی دابلیو دابلیو ای. قهرمان دابلیو دابلیو ای شیمس در برابر جان سینا "استیل كیج مچ"
 2. مسابقه قهرمانی سنگین وزن. قهرمان سنگین وزن ری میستریو در برابر جك سوئگر
 3. مانی این د بنك لدر مچ برند راء. اج در برابر تد دیبیآسی در برابر رندی اورتون در برابر كریس جریكو در برابر آرتروث در برابر جان موریسن در برابر ایون بورن در برابر د میز » برنده این مسابقه، یك تایتل شات در برابر قهرمان دابلیو دابلیو ای كسب می كند. «
 4. مانی این د بنك لدر مچ برند اسمكدان. كین در برابر بیگ شو در برابر كریستین در برابر كوفی كینگستون در برابر كودی رودس در برابر مت هاردی. » برنده این مسابقه هم یك تایتل شات در برابر قهرمان سنگین وزن كسب می كند. «
 5. » مسابقه قهرمانی تگ تیم. قهرمانان تگ تیم د هارت داینستی در برابر د ازس
 • بازگشت درو مك اینتایر به اسمكدان

درو مك اینتایر، استار برند اسمكدان كه مدتی بود به دلیل مشكلاتی كه برای ویزای او پیش آمده بود نتوانست در مسابقات حاضر شود، امشب و در اسمكدان به مسابقات بازخواهد گشت. اسمكدان امشب در ساوانا، جورجیا برگزار خواهد شد.

 • كاور احتمالی بازی اسمكدان ورسز راء 2011

همانطور كه می دانید، همه ساله كمپانی دابلیو دابلیو ای بازی های كامپیوتری را در رابطه با كشتی كج منتشر می كند كه امسال هم همانند سال های قبل، این كار را انجام داده است. در این قسمت می توانید كاور احتمالی بازی اسمكدان ورسز راء 2011 را مشاهده كنید.
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 16 تیر 1389 توسط MILAD

قالب وبلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic