کشتی کج را با ما تجربه کنید

  • نتایج مسابقات :
  1. نان تایتل : آلیشا فاکس ، گیل کیم را با اجرای فاکس کیک پین کرد .
  2. 6 پرسون میکس تگ : د یوسز و تامینا توانستند د هارت داینستی و ناتالیا را با اجرای سوپرفلای اسپلش شکست دهند .
  3. اج به همرا کریس جریکو ، رندی اورتن را با اج کوشن شکست داد .
  4. نان تایتل : مسابقه د میز و مارک هنری بی نتیجه به پایان رسید .
  5. 8 من بریدی بانچ تگ مچ : سنتینو مارلا ، ویلدمیر کازلاو ، گلداست و گریت کالی به همراه فلورنس هندرسون توانستند  ویلیام رگیال ، زک رایدر ، پریمو و دوینک د کلون را شکست دهند .
  6. 6 آن 1 هندیکپ مچ : تگ مچ رولز : نو اینترفرنس : د نکسوز تواسنتند جان سینا را با اجرای 450 اسپلش توسط جاستین گابریل شکست دهند .
  • شرح حواشی :

894 مین راء در حالی که 6 روز به پی پی وی مانی این د بنک باقی مونده برگزار شد . پی پی وی مانی این د بنک که قرار هست جان سینا به مصاف قهرمان دابلیو دابلیو ای چمپین شیمس در استیل کیج برود . از یکطرف جنرال منیجر راء جان سینا ر امشب به یک مسابقه هندیکپ در مقابل نکسوز دعوت کرد . همچنین رندی اورتن به مصاف اج در یک مسابقه وان آن وان رفت . در جریان مسابقه میز و مارک هنری میز در تلاش بود تا چند پانچ بزنه که هنری بلوک میکرد و با هدبات جواب میداد . هنری یک آیریش ویپ و چند دراپ روی میز اجرا کرد . هنری میز رو به اپرون فرستاد و با سطل زباله هنری رو زد و مسابقه بی نتیجه به پایان رسید . در مین اونت پس از بازی جان سینا به برت چندین مشت زد . با صندلی اسلتر رو زد . شیمس دوان داون با صندلی به رینگ اومد و به نکسوز حمله کرد و در رینگ هر دو ( سینا و شیمس ) با یک صندلی باقی ماندند و رینگ رو ترک کردند .
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 22 تیر 1389 توسط MILAD

قالب وبلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات