کشتی کج را با ما تجربه کنید

 • ریتینگ سوپراستارز این هفته

شوء سوپراستارز این هفته توانست با 715.000 بیننده، ریتینگ 0.64 را كسب كند. این در حالی است كه در پخش مجدد سوپراستارز این هفته، این شوء توانست با 146.000 بیننده، ریتینگ 0.2 را كسب كند.

 • آپدیت مصدومیت دو دیوای دابلیو دابلیو ای
 1. ملینا: ملینا، دیواز برند راء كه مدتی طولانی است به دلیل مصدومیت از مسابقات دور شده است، انتظار می رود تا قبل از سامراسلم به مسابقات بازگردد. ظاهرا مصدومیت ملینا بر طرف شده است و او آماده بازگشت به رینگ می باشد.
 2. بت فونیكس: بت فونیكس، دیواز برند اسمكدان كه او هم به دلیل مصدومیت از ناحیه پا، چند ماهی است كه از مسابقات دور مانده است، طبق گفته پزشكانش می بایست دو ماه دیگر استراحت كند و پس از آن، می تواند به رینگ برگردد.
 • لیست نهایی مسابقات پی پر ویو مانی این د بنك 2010

در طی برگزاری راء دیشب، لیست مسابقات پی پر ویو مانی این د بنك 2010 كه در یك شنبه شب هفته بعد برگزار می شود، به دست آمد. نكته مهم این لیست، مشخص شدن نفر هشتم مسابقه مانی این د بنك برند راء می باشد كه مدت ها ذهن همگان را به خود مشغول كرده بود. این شخص، مارك هنری است.

 1. مسابقه قهرمانی دابلیو دابلیو ای. قهرمان دابلیو دابلیو ای شیمس در برابر جان سینا "استیل كیج مچ"
 2. مسابقه قهرمانی سنگین وزن. قهرمان سنگین وزن ری میستریو در برابر جك سوئگر
 3. مانی این د بنك لدر مچ برند راء. اج در برابر تد دیبیآسی در برابر رندی اورتون در برابر كریس جریكو در برابر جان موریسن در برابر ایون بورن در برابر د میز در برابر مارك هنری
 4. مانی این د بنك لدر مچ برند اسمكدان. كین در برابر بیگ شو در برابر كریستین در برابر كوفی كینگستون در برابر كودی رودس در برابر مت هاردی در برابر دالف زیگلر در برابر درو مك اینتایر
 5. مسابقه قهرمانی یونیفاید تگ تیم. قهرمانان یونیفاید تگ تیم د هارت داینستی در برابر د ازس
 6. مسابقه قهرمانی زنان. قهرمان زنان لیلا در برابر كلی كلی
 7. مسابقه قهرمانی دیواز. قهرمان دیواز آلیشا فاكس در برابر ایو تورس
 • دارك مچ راء این هفته

در راء دیشب به تاریخ دوازدهم جولای، هنگامی كه شوء از روی ایر برداشته شد، رندی اورتون در یك مسابقه هندی كپ مچ در برابر شیمس و اج قرار گرفت. در این مسابقه، جان سینا در اواخر مسابقه در بازی دخالت كرد و به طرفداری از رندی اورتون، تیم شیمس و اج را زد.
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 22 تیر 1389 توسط MILAD

قالب وبلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic