کشتی کج را با ما تجربه کنید

  • ثبت دو مسابقه مهم و حساس در سامراسلم 2010

در طی برگزاری راء دیشب، دو مسابقه مهم و حساس برای پی پر ویو سامراسلم ثبت شد، كه این دو مسابقه به صورت زیر می باشد:

  1. مسابقه قهرمانی دابلیو دابلیو ای. قهرمان دابلیو دابلیو ای شیمس در برابر رندی اورتون
  2. راء در برابر نكسز (اعضای تیم راء: جان سینا، برت "د هیتمن" هارت، اج، كریس جریكو، آرتروث، د گریت كالی و جان موریسن در برابر اعضای تیم نكسز: وید برت، اسكیپ شفیلد، مایكل تراور، هیت اسلیتر، جاستین گابریل، درن یانگ و دیوید اتانگا).

لازم به ذكر است كه مسابقه قهرمانی دابلیو دابلیو ای به این صورت ثبت شد كه در مسابقه ای كه دیشب و در راء، به صورت نامبر وان كانتندر و بین اج، كریس جریكو و رندی اورتون به صورت تریپل تریت مچ برگزار شد، رندی اورتون توانست با پیروزی در این مسابقه سه نفره، چلنجر شیمس در سامراسلم شود.

  • آپدیت صفحه توییتر تامی دریمر

تامی دریمر، سوپراستار اسبق دابلیو دابلیو ای، دیروز صفحه توییتر خودش را در رابطه با قهرمانی كین آپدیت كرد كه متن این آپدیت، به این صورت است: "اگر كسی باشد كه سزاوار قهرمانی باشد، آن شخص كین است. او بهترین می باشد".

  • از این پس رسلمنیا بدون مانی این د بنك

طبق گفته هایی كه بین مسئولان دابلیو دابلیو ای صورت گرفته است، مسئولان دابلیو دابلیو ای قصد دارند تا از این پس، مسابقات مانی این د بنك را فقط در پی پر ویو مخصوص به خودش یعنی مانی این د بنك برگزار كنند و آن را از لیست مسابقات رسلمنیا حذف كنند. اما، هنوز این موضوع قطعی نشده است و باید دید كه سر انجام نتیجه صحبت های مسئولان كمپانی دابلیو دابلیو ای، چه خواهد شد.

        .  این اخبار روزانه برای آقا KANE TK عزیز حال کن.
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 30 تیر 1389 توسط MILAD

قالب وبلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic