کشتی کج را با ما تجربه کنید

cenathegame.net

  • تغییر برگزاری مسابقه ی تگ تیم مچ بین گروه نکسز و گروه سوپر استاران راو:

در اولین راو روز بعد از مانی این د بنک ، مسابقه ی بین گروه نکسز و چندی از سوپر استاران راو تثبیت شد.این مسابقه به صورت سون آن سون تگ تیم مچ  تثبیت شده بود. اما امروز طریقه ی برگزاری بازی به نحوی تغییر کرد که بازی به صورت الیمنیشن مچ برگزار شود .

  • پیش نمایش مفصل این هفته ی راو و لو رفتن نتایج آن:

در راو هفته ی بعد مسابقاتی به انجام خواهد رسید که در مهم ترین آن کریس جریکو به مصاف جان سینا خواهد رفت.این مسابقه بر سر برکناری از گروه راو در مسابقه ی تگ تیم مچ در سامر اسلم خواهد بود.طبق نتایج اعلام شده جان سینا برنده ی این مسابقه خواهد بود و کریس جریکو از لیست تیم راو خط خواهد خورد سینا با اجرای اس تی اف این مسابقه را با پیروزی پشت سر خواهد گذاشت.در مسابقات دیگر هم ادج به مصاف وید باررت خواهد رفت و این مسابقه هم با دخالت نکسز همراه خواهد بود.آلیشا فاکس و جیلیان هال به همراه تامینا ، گروه ناتالیا وایو تورس و گیل کیم را شکست خواهند داد.در مسابقه ای دیگر هم شیمس ، گلداست را شکست خواهد داد.گریت کالی نیز تد دیبیاسی را شکست خواهد داد.رندی اورتن هم د میز را شکست خواهد داد.به احتمال زیاد دردو هفته ی بعد شاهد مسابقاتی بر سر جایگزینی شخصیتی به جای کریس جریکو باشیم.

  • تولد ترپل اچ و دالف زیگلر :

امروز تولد دالف زیگلر و ترپل اچ بود.ترپل اچ امروز 41 ساله و دالف زیگلر نیز 30 ساله شد.

  • تمام شدن وقت ازدواج آندرتیکر و میشل مککول:

امروز مهلت ازدواج آندرتیکر و میشل مککول به پایان رسید.این دو در سال 2007 و در ماه جون با یکدیگر ازدواج موقت انجام دادند و سر انجام در امروز سند ازدواج آنها فسخ شد.

  • پیش نمایش مسابقات اسمک دان این هفته:

در اسمک دان این هفته لیلا در یک مسابقه ی وومنز چمپین به مصاف تفنی خواهد رفت.در مسابقه ای دیگر در اسمک دان این هفته ری مستریو به مصاف کین در یک مسابقه ی استیل کیج مچ خواهد رفت.

  • تشدید بیماری خفیف اسکات هال:

اسکات هال سوپر استار تی ان ای و سوپر استار سابق دبلیو دبلیو ای ، در بیماری شدیدی به سر میبرد.او در بیمارستان بستری است و بیماری او ، او را تا حد مرگ پیش برده است.اما کوین نش دوست صمیمی او اظهار امیدواری کرد که او به زودی خوب میشود و به رسلینگ باز خواهد گشت.

  • شان مایکل و همسرش در تلویزیون:

شان مایکل ، سوپراستار سابق دبلیو دبلیو ای به همراه همسرش در یک برنامه ی تلویزیونی حضور پیدا کرد.به گفته ی خودش ، او میخواهد در تلویزیون حضور داشته باشد اما نه در نقش یک کشتی گیر.او گفت که باز هم در تلویزیون حضور پیدا خواهد کرد.

  • اخبار کوتاه:
  1. ایمپکت این هفته ریتینگ 1.06 را کسب کرد.این ریتینگ عصبانیت کمپانی تی ان ای را به همراه داشته است.زیرا ایمپکت تی ان ای با این که با جذابیت زیادی برگزار میشه ، اما هنوز هم ریتینگ واقعی خود را کسب نکرده است و همانند قدیم ، به کار خود ادامه میدهد.
  2. با این که برت هارت در هفته ی پیش راو در این شو حضور پیدا کرد اما دوباره هم شاهد غیبت او در چند راو آینده خواهیم بود.دلیل آن هم ازدواج جدید او با زنی به نام استفانی است.نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 6 مرداد 1389 توسط MILAD

قالب وبلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic