کشتی کج را با ما تجربه کنید

cenathegame.net

 • آخرین آپدیت مسابقات سامر اسلم 2010 :

7on-7 Elimination Tag Team Match
John Cena, Bret Hart, Edge, Chris Jericho, R-Truth, The Great Khali and John Morrison vs. Wade Barrett, Skip Sheffield, Michael Tarver, Heath Slater, Justin Gabriel, Darren Young and David Otunga

WWE Championship Match
Sheamus (c) vs. Randy Orton

World Heavyweight Championship Match
Kane (c) vs. Rey Mysterio

3on-1 Handicap Match
Big Show vs. CM Punk, Luke Gallows and Joey Mercury

 • پیش نمایش اسمک دان هفته ی بعد:

شوی اسمک دان هفته ی بعد با صحبت های ری مستریو و دخالت درو مکینتایر شروع خواهد شد.در اولین مسابقه ، کودی رودس ، مت هاردی را شکست خواهد داد.اعضای استرایت ادج سوسایتی ، ام وی پی ، کریس مسترز و جی تی جی را شکست خواهند داد.ری مستریو نیز در یک مین اونت ، درومکینتایر را شکست خواهد داد.پس از مسابقه ، کین به داخل زمین می آید و همراه خود یک کسکت می آورد و با درگیری بین کین و ری مستریو شوی اسمک دان به پایان خواهد رسید.

 • پیش نمایش تی ان ای ایمپکت امروز:
 1. Harddcore Match :Tommy Dreamer vs. Abyss
 2. Steel Cage Match : Beer Money, Inc. vs. The Motor City Machine Guns
 3. Jeff Hardy & Mr. Anderson vs. Matt Morgan, Murphy Gunner, Phil Shatter
 4. Sarita vs. Angelina Love
 5. Ink Inc. vs. Orlando Jordan & Eric Young
 6. Kazarian vs. Rob Terry

شما از این لینک میتوانید ، پیش نمایش ایمپکت این هفته را تماشا کنید. لینک مشاهده

 • پیش نمایش ان اکس تی هفته ی بعد:

هاسکی هریس در مسابقه ای  ، بر کاوال غلبه خواهد کرد.مایکل مکگیللیکاتی نیز لاکی کانون را شکست خواهد داد.الکس ریلی ،پرسی واتسون را شکست خواهد داد.د میز نیز در یک مین اونت ، مایکل مکگیللیکاتی را شکست خواهد داد.

 • بستن قرارداد تامی دریمر با تی ان ای:

پس از مذاکراتی که بین سران تی ان ای انجام شد ، تصمیم بر این شد که تامی دریمر به خدمت تی ان ای دربیاید.تامی دریمر که سال پیش از کشتی حرفه ای خداحافظی کرد ، با این پیشنهاد دوباره به رسلینگ بازگشت.تامی دریمر قرار داد یک ساله با این کمپانی بسته است و  وظیفه اش مسابقات خشن و خونین است.حتی مسابقه ی او در ایمپکت این هفته نیز به صورت هاردکور میباشد.

 • دارک مچ این هفته ی اسمک دان:

در دارک مچ این هفته ی اسمک دان ، ری مستریو در یک مسابقه ی استیل کیج مچ توانست ، کین و جک سوئگر را شکست دهد.

 • احتمالات برنده ی رویال رامبل 2011:

طبق گفته ی سایتهای خبری ، تا رویال رامبل 2011 همه چیز میخواهد به سویی پیش برود که کالتیک واریو ، شیمس برنده ی رویال 2011 شود.ظاهرا مین اونت آن در رسلمانیا نیز مشخص شده است که در رسلمانیا ترپل اچ چمپ خواهد بود و شیمس ، انتقام رسلمانیای 2010 را از ترپل اچ خواهد گرفت.

 • انتشار  هوم ویدئوی کریس جریکو:

هوم ویدئوی کریس جریکو به نام ،Breaking The Code: Behind The Walls Of Chris Jericho ، در بیست و هشتم سپتامبر به بازار عرضه خواهد شد.ظاهرا این هوم ویدئو نیز از طرف سران کمپانی ، بسیار حمایت شده است.

 • اخبار کوتاه:
 1. ایو و جان مورسن در ساعت 3 بعد از ظهر در روز شنبه در یکی از پارهای آبی در فلوریدا دیده شده اند.این دومین باری است که این دو با یکدیگر در محیط خارج از رسلینگ ، دیده شده اند.
 2. شوی اسمک دان از یکم اکتبر از روی شبکه ی SyFy به روی ایر خواهد رفت.
 3. سامر اسکین های دبلیو دبلیو ای در دست آماده سازی است و تا سامر اسلم امسال پخش خواهد شد.در حال حاضر دو دیوای کمپانی(( میشل مککول و بری بلا )) ، سامر اسکین خود را انتشار داده اند.نوشته شده در تاریخ جمعه 8 مرداد 1389 توسط MILAD

قالب وبلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic