کشتی کج را با ما تجربه کنید

 • حضور كین در فاكس نیوز

قهرمان سنگین وزن دبلیو دبلیو ای گلن جیكوبز كه او را با نام درون رینگ كین می‌شناسیم آخر هفته گذشته در برنامه تلوزیونی "فریدوم واچ" در شبكه فاكس نیوز حاضر شد. جیكوبز به دور از شخصیت درون رینگ خود (كین) و با شخصیت اصلی خودش ظاهر شده و در چهار دقیقه‌ای كه در این برنامه حاضر بود به صحبت در رابطه با مسائل سیاسی پرداخت. شاید جالب باشد بدانید كه كین برای سالها عضو و فعال سیاسی حزب آزادیخواه بوده و از دانش گسترده‌ای نسبت به مسائل سیاسی برخوردار است.

 • راه اندازی سایت اختصاصی شاون مایكلز

شاون مایكلز یكی از كشتی گیرانی بوده كه هرگز در اینترنت حضور فعالی نداشته اما خبرخوش برای طرفداران او این هست كه این روزها به سر آمده و چندین بار قهرمان دبلیو دبلیو ای در سایتهای اجتماعی نظیر توییتر، فیس بوك و یوتوب حساب كاربری ایجاد كرده و وبسایت رسمی او نیز به زودی راه اندازی خواهد شد. به همین مناسبت شاون یك پیغام ویدیویی نیز در یوتوب قرار داده و برای انجام این كارها دو دلیل آورده كه اولین و مهمترین دلیل این هست كه او می‌خواهد با بسیاری از طرفداران كه او را سالهای متمادی پشتیبانی كرده‌اند در تماس باشد و آنها از شرایط او مطلع باشند. دلیل دیگر حضور او در اینترنت حضور افراد سودجویی بوده كه به خصوص در سایتهایی نطیر مای اسپیس، فیس بوك و توییتر خود را به جای مایكلز و یا همسرش معرفی كرده‌اند.

- سایت شخصی

هاردكور ارجینال در هارد(كور) جاستس

نفرات جدیدی به لیست افراد حاضر در پی‌پی‌وی هارد(كور) جاستس تی ان ای اضافه شدند كه در تاریخ هشتم اوت (آگست) به انجام خواهد رسید. این افراد هاردكور ارجینال عبارتند از اكسل راتن، بالز ماهونی و جانی سوینگر. با اضافه شدن این سوپراستاران لیست هاردكورد ارجینال حاضر در هارد(كور) جاستس آپدیت شد كه بدین صورت هستند:

 1. راب فن دم
 2. تامی دریمر
 3. میك فولی
 4. ری ون
 5. راینو
 6. استیوی ریچاردز
 7. تیم تری دی
 8. آل اسنو
 9. سایمون دایمند
 10. اكسل راتن
 11. بالز ماهونی
 12. جانی سوینگرنوشته شده در تاریخ جمعه 8 مرداد 1389 توسط MILAD

قالب وبلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic