کشتی کج را با ما تجربه کنید

  • ویورز چویس، از این پس سالی یك بار

سران كمپانی دابلیو دابلیو ای تصمیم گرفتند، تا از این پس مراسمی كه همه ساله در سایبر ساندی برگزار می شد و در طی آن مردم می توانستند از طریق اس ام اس و یا اینترنت، مسابقات و نوع مسابقات را انتخاب كنند (همانند راء هفته قبل) را سالی یك بار و در شوء راء برگزار كنند. این مراسم كه طرفداران بسیار زیادی هم دارد، از این پس سالی یك بار و در شوء راء انجام خواهد شد.

  • احتمال غیبت كریس جریكو در راء امشب

كریس جریكو كه این هفته برای بازی در فیلم جدیدش به لس آنجلس سفر كرده است، احتمال دارد نتواند خود را برای راء امشب آماده كند و در راء حاضر شود.

  • كامل نبودن لیست مسابقات فیتال فور وی

در حالی كه كمتر از یك هفته تا برگزاری پی پر ویو فیتال فور وی باقی مانده است، تنها دو مسابقه برای این پی پر ویو مشخص شده است. باید دید در جریان راء امشب چه تعداد مسابقات دیگر به لیست مسابقات فیتال فور وی اضافه خواهد شد.

  • دنیلسون برایان اخراج شد

دنیلسون برایان، روكی ان اكس تی كه در اولین سیزن برگزاری ان اكس تی وارد این شوء شد، در تاریخ یازدهم ژوئن 2010، بنا به دلایل نا مشخص، از دابلیو دابلیو ای اخراج شد. دابلیو دابلیو ای بهترین ها را برای دنیلسون برایان آرزو كرد.

  • آپدیت صفحه توییتر جان سینا

جان سینا قهرمان حال حاضر دابلیو دابلیو ای، دیروز صفحه توییتر خود را در رابطه با اخراج دنیلسون برایان آپدیت كرد. جان سینا چنین نوشت:

"من از این بابت متاسفم هستم. اخراج دنیلسون برایان در شبكه های اجتماعی سر و صدای بسیاری را به پا كرده است. دنیلسون برایان پیشرفت خوبی در مدت كوتاهی كه وارد ان اكس تی شد داشت. من دوست دارم تا دنیلسون برایان دوباره به دابلیو دابلیو ای برگردد و می خواهم یك فرصت دیگر به او داده شود".

  • آپدیت بلاگ جیم راس

جیم راس، هال آف فیمر و گزارشگر توانای دابلیو دابلیو ای، بلاگ خود را در رابطه با اخراج دنیلسون برایان این چنین آپدیت كرد:

"من واقعا از اخراج دنیل برایان شوكه شدم. چرا كه دنیل برایان یكی از افرادی بود كه دارای استعداد های بالایی بود و می شد در آینده روی او حساب وبژه ای باز كرد".

  • پیام جی تی جی به دنیلسون برایان

جی تی جی سوپراستار برند اسمكدان، امروز در رابطه با اخراج دنیلسون برایان چنین گفت:

"دنیل برایان پر استعداد ترین روكی ان اكس تی بود و من امیدوارم دوباره او را در دابلیو دابلیو ای ببینم. به امید دیدار مجدد تو برادر".

  • پیش نمایش راء امشب (چهاردهم ژوئن 2010)

راء امشب به تاریخ چهاردهم ژوئن 2010، در شارلوت، كارولینای شمالی و با گست هاوس خود یعنی مارك فرستین برگزار خواهد شد. تا به الآن هیچ مسابقه ای برای راء امشب در نظر گرفته نشده است اما مسئله حمله روكی های ان اكس تی به جان سینا، مخصوصا الآن كه دنیلسون برایان هم اخراج شده است می تواند جالب باشد. احتمال دارد امشب جان سینا و شیمس در برابر یكدیگر قرار بگیرند.
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 25 خرداد 1389 توسط MILAD

قالب وبلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic