کشتی کج را با ما تجربه کنید

  • بازگشت آندرتیكر در سامراسلم و برگزاری یك مسابقه كسكت مچ

همانطور كه می دانید، مدتی پیش سران كمپانی استوری لاینی برای آندرتیكر طراحی كردند كه طی آن، آندرتیكر توسط شخصی مورد حمله قرار می گیرد و مصدوم می شود و دیگر نمی تواند برای مدتی طولانی در مسابقات حاضر شود. استوری لاین نویسان كمپانی تصمیم گرفتند تا یكی از افراد زیر را، عامل حمله به آندرتیكر قرار دهند:

  1. كین
  2. جك سوئگر

در سامراسلم امسال، شاهد بازگشت آندرتیكر به مسابقات هستیم. استوری لاین نویسان در نظر دارند یا كین و یا جك سوئگر را عامل حمله به آندرتیكر قرار دهند تا پس از بازگشت آندرتیكر، شاهد یك مسابقه كسكت مچ حرفه ای و زیبا بین آندرتیكر و حریفش باشیم. هنوز تصمیم نهایی در این رابطه كه كدام یك از افراد بالا را انتخاب كنند گرفته نشده است، اما اگر جك سوئگر انتخاب شود، او تا سامراسلم قهرمان سنگین وزن باقی می ماند و با بازگشت آندرتیكر، عنوان قهرمانی سنگین وزن را در یك مسابقه كسكت مچ به آندرتیكر واگذار می كند. اما اگر كین را برای این استوری لاین انتخاب كنند، یعنی كین عامل حمله به آندرتیكر انتخاب شود، او تا سامراسلم قهرمان سنگین وزن می شود و در سامراسلم و در یك مسابقه كسكت مچ، عنوان قهرمانی سنگین وزن را به برادر خود واگذار می كند. به هر حال اگر كین برای این استوری لاین انتخاب شود، همانند سال 2004، شاهد رقابت زیبای این دو برادر خواهیم بود و اگر جك سوئگر انتخاب شود، باز هم شاهد یك استوری لاین حرفه ای بین آندرتیكر و جك سوئگر هستیم چرا كه به گفته خود جك سوئگر، او علاقه بسیار زیادی به مسابقه برابر آندرتیكر دارد.

  • راه یابی یكی از روكی های سیزن دوم ان اكس تی به راء و یا اسمكدان

مسئولان دابلیو دابلیو ای تصمیم گرفتند، تا در پی پر ویو مانی این د بنك امسال، مسابقه ای به صورت لدر مچ بین روكی های ان اكس تی سیزن دوم برگزار كنند، تا فردی كه برنده این مسابقه می شود، به طور رسمی وارد یكی از برند های راء و یا اسمكدان شود.
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 25 خرداد 1389 توسط MILAD

قالب وبلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic