کشتی کج را با ما تجربه کنید

اجرای 889 مسابقات ماندی نایت راء را به طور زنده از آمریكن ایر لانز سنتر آرینا واقع در میامی فلوریدا تماشا می‌كنیم كه به صورت مخصوص و سه ساعته انجام میشه و طرفداران می‌توانند با نظرات خود مسابقات را رقم بزنند. بردلی كوپیر، شارلوت كاپلی و كوئینتن "رمپیج" جكسن گست هوست‌های این هفته از طولانی ترین شوی سرگرمی تاریخ هستند.

» دریافت عكس‌های این هفته | حجم فایل: 16,78 مگابایت |تعداد:  227 قطعه | لینك دانلود (لینك مستقیم)

 

 • نتایج مفصل
 1. بادی اسلم چلنجك بیگ شو مقابل كریس جریكو پیروز شد.
 2. نان تایتل مچ: د هارت داینستی مقابل د گریت كالی و هورنسواگل پیروز شدند كه كید موفق به پین كردن واگل شد.
 3. در رقابت دنس آف ولادیمیر كازلاو مقابل سنتینو مارلا پیروز شد.
 4. در مسابقه بتل رویال دیواها مریس پیروز شد كه علاوه بر مریس، ایو تورس، لی-كول، د بلا توئینز، گیل كیم، كلی كلی، جیلیان، روزا مندز، تیفنی و آلیشا فاكس دیگر شركت كندگان این رقابت دیواها بودند.
 5. كین با قانون كَونت آوت مقابل شیمس پیروز شد.
 6. در مسابقه تگ تیم دیگر تیم میز و زك رایدر مقابل جان موریسن و آرتروث پیروز شدند كه میز با زدن اسكال كراشینگ فینالی موریسن را پین كرد.
 7. رندی اورتن با یك دست در برابر اج با یك دست با قانون دی كیو پیروز شد.
 8. مت هاردی با اجرای توئیست آو فیت درو مك اینتایر را برد.
 9. در مین ایونت كه نان تایتل بود قهرمان دبلیو دبلیو ای جان سینا در برابر سی ام پانك (به همراه سرنا و گالوز) قرار گرفت كه این مسابقه بعد از دخالت روكی‌های حذف شده بی نتیجه باقی ماند.

 

- آغاز راء با جنرال منیجرها

راء مخصوص و سه ساعته امشب با ورود جنرال منیجرهای دو برند آغاز میشه و ابتدا برت هارت شروع به صحبت میكنه و به همه برای ورود به اولین اپیزود "ویور چویز" راء خوشامد میگه و به بینندگان اعلام میكنه كه با مراجعه به WWE.com می‌توانند در نظرسنجی مسابقات شركت كنند. تئودور لانگ اضافه میكنه كه طرفداران میتونند امشب برای سوپراستاران هر دو برند راء و اسمك‌دان تصمیم گیری كنند چرا كه اسمك‌دانی ها نیز در شوی امشب حضور دارند. برت هارت اعلام میكنه كه هر چهار سوپراستار حاضر در مسابقه دبلیو دبلیو ای چمپینشیپ در فیتل فور وی در راء حاضر خواهند بود و طرفداران می‌توانند حریفان آنها را انتخاب كنند. شاهد حضور رندی اورتن هستیم كه دست راست خود را بسته و دلیل آن مصدومیت واقعی در اوور د لیمیت و وخیمتر شدن آن توسط اج در هفته گذشته بود. اورتن به برت هارت میگه كه برای یك دقیقه انتخا طرفداران را فراموش كن ومن میخوام با اج روبرو بشم. اورتن میگه اگر این مسابقه انجام نشه به بك لستیج میرم و خودم به سراغ اج خواهم رفت. با این صحبت شاهد ورود "ریتد آر سوپراستار" اج هستیم كه با ورودش میگه اگر اورتن به دنبال چنین مسابقه ای هست خیلی بد میشه چرا كه من كاری رو كه اغاز كردم تمام خواهم كرد. تدی لانگ با برت هارت صحبت میكنه و به او پیشنهادی میده و بعد برتهارت علام میكنه كه طرفداران حاضر در آمریك ایرلانز راجب این موضوع تصمیم گیری خواهند كرد كه اورتن و اج در برابر هم قرار بگیرند یا اج با یك دست بسته در برابر اورتن قرار بگیره كه طبیعتا طرفداران گزینه آخر را انتخاب كردند كه اج با بستن دست راست خودش در برابر اورتنی قرار بگیره كه یك دستش مصدوم هست.

1. كریس جریكو در برابر بیگ شو

جنرال منیجر اسمك‌دان تدی لانگ اعلام میكنه كه در مسابقه اول امشب جریكو در برابر بیگ شو قرار خواهد گرفت و طرفداران مشخص خواهند كرد كه اونها چه نوع مسابقه‌ای رو برگزار كنند و گزینه ها عبارت بودند از:

 • اوور د تاپ روپ چلنج
 • سابمیشن مچ
 • بادی اسلم چلنج

نتیجه نظرسنجی نشان داد كه با كسب 48% نظرات كریس جریكو باید در یك بادی اسلم چلنج در برابر بیگ شو قرار بگیره و تنها راه پیروزی در این رابت بادی اسلم كردن حریف هست. بدون هیچ غافلگیری مطمئنا جریكو حتی توانایی تكان دادن بیگ شو را نیز نداشت چه برسد به بادی اسلم كردن او و بیگ شو به راحتی با اسلم كردن جریكو پیروز شد اما طرفداران رو از دو گزینه دیگر محروم نگذاشت و با اجرای كامل كلاچ جریكو رو مجبور به تپ آوت كرد و سپس او رو از روی طنابها به بیرون از رینگ انداخت.

2. قهرمانان یونیفاید تگ تیم د هارت داینستی در برابر ؟؟؟

تایسن كید و دیوید هارت اسمیت می‌بایست در برابر حریفانی قرار می‌گرفتند كه تماشاگران انتخاب می‌كردند و این حریفان عبارت بودند از:

 • جی و جیمی یو اس او
 • د دیود باسترز
 • د گریت كالی و هورنسواگل

طرفداران با 54% تیم كالی و هورنسواگل را انتخاب كردند تا در برابر د هارت داینستی قرار بگیرند. در پایان این كید بود كه با جا خالی دادن اسپلش هورنسواگل او رو پین كرد و تیمش را به پیروزی رساند. بعد از مسابقه یو اس او نیز به رینگ آمدند و با هارت داینستی درگیر شدند.

3. سنتینو مارلا در برابر ولادیمیر كازلاو

سنتینو مارلا باید در برابر سوپراستاری قرار بگیره كه قصد داشت با او یك تگ تیم رو تشكیل بده یعنی "د ماسكاو ماولر" ولادیمیر كازلاو و طرفداران انتخاب می‌كردند كه رقابت آنها:

 • استاندارد مچ
 • ارم رسلینگ مچ
 • دنس آف

باشه كه رفداران با 84% آرا انتخاب كردند این رقابت دنس آف باشه. پساز یك استایل رقص منحصر به فرد از سنتینو مارلا، ولادیمیر كازلاو با یك رقص جالب همگان رو شوكه كرد و با رای طرفداران پیروز شد و بعد از مسابقه نیز به سنتینو حمله كرد.

4. مسابقه دیواها

دیوهاهای هر دو برند راء و اسمك‌دان در راء حاضر شده بودند تا با تصمیم طرفداران یكی از رقابتهای زیر را انجام بدن:

 • 6 دیوا تگ مچ
 • دیوا بتل رویال
 • چمپین ورسز چمپین

با نظر 73% بیندگان مقرر شد تا قهرمان دیواز ایو تورس، مریس، د بلا توئنیز، گیل كیم، آلیشا فاكس، كلی كلی، جیلیان، روزا مندز، تیفنی و قهرمانان مشترك زنان تیم لی-كول در یك بتل رویال مچ در برابر هم قرار بگیرند. ابتدا روزا مندز بود كه توسط خواهران بلا حذف شد و بعد لی-كول موفق به حذف تیفنی شدند. میشل مك كول، كلی كلی رو حذف كرد و گیل كیم در هنگام حذف آلیشا فاكس خودش را نیز حذف كرد. میشل مك كول و لیلا با همكاری هم خواهران بلا را با همدیگر حذف كردند و قهرمان دیواز ایو تورس با پرت كردن لیلا به سمت مك كول هر دوی اونها رو حذف كرد. ایو تورس، قهرمان سابق دیواز مریس و جیلیان هال در رینگ باقی ماندند كه مریس و جیلیان با همكاری هم ایو را حذف كردند. جیلیان قصد داشت تا به همراه مریس جشن بگیره و برندگان مشترك این بتل رویال باشند اما مریس این موضوع رو قبول نداشت و با حذف جیلیان به تنهایی پیروز شد.

- در پشت پرده شیمس با "بیگ رد ماشین" كینی مواجه شد كه همچنان به دنبال عامل حمله به برادرش آندرتیكر بود. كین به شیمس گفت كه تو با حمله به آندرتیكر به دنبال دست و پا كردن اسمی برای خودت هستی درست مثل همون كاری كه با تریپل اچ كردی و من دلیلی نمی‌بینم كه تو به آندرتیكر حمله نكرده باشی. شیمس جواب میده كه اگر من این كار رو كرده بودم اجازه می‌دادم تا همه اون صحنه رو ببیند و بعد میگه من به تهمتهای دروغی هیچ بخششی ندارم و كین در جوابش میگه كه من به دورغگوها رحم نخواهم كرد و بعد آرزو میكنه كه خیلی زود همدیگه رو ببینند.

5. شیمس در برابر ؟؟؟

بعد از گفتگوی نه چندان دوستانه با كین "د كلتیك واریور" شیمس به رینگ میاد تا در برابر حریف انتخابی طرفداران قرار بگیره:

 • كین
 • مارك هنری
 • اون بورن

كه 88% طرفداران خواستند تا شیمس رو در برابر "د بیگ رد ماشین" كین ببینند. بعد از دریافت چوكسلم از كین، شیمس با غلت خوردن به بیرون از رینگ میفته و علیرغم ریكاوری از بازگشت به رینگ منصرف میشه و مسابقه با قانون كونت آوت به سود كین به پایان میرسه.

6. قهرمان ایالات متحده آرتروث و ؟؟؟ در برابر د میز و ؟؟؟

در این مسابقه طرفداران باید پارتنر هر كدام از دو فرد بالا رو انتخاب می‌كردند. گزینه‌های تگ شدن با قهرمان ایالات متحده آرتروث عبارت بودند از:

 • "كپتن كریزما" كریستین
 • "د بالین سوپراستار" ام وی پی
 • "د شامان او س..." جان موریسن

و افرادی كه كاندید تگ شدن با میز بودند:

 • "د پلتنوم سوپراستار" دالف زیگلر
 • قهرمان كینگ آو د رینگ 2008 ویلیام ریگال
 • "د لانگ آیلند لاود ماث" زك رایدر

بودند كه در نهایت موریسن با 58% آرا پارتنر آرتروث شد و زك رایدر هم با 45% پارتنر میز. در پایان میز با اجرای اسكال كراشینگ فینالی پارتنر سابق خودش جان موریسن را پین كرد و تیمش را به برد رساند.

7. رندی اورتن در برابر اج

ریمچ اوور د لیمیت بین اج و رندی اورتن انجام میشه اما بر خلاف اون مسابقه هر شركت كننده نمیتونه از یك دست خودش استفاده كنه. اورتن كه با مصدومیت دست مواجه هست و اج هم بنا بر انتخاب تماشاگران باید یك دست خودش رو ببنده و مسابقه بده. مسابقه نسبتا كوتاهی بود و در پایان اج با باز كردن دست خودش به اورتن حمله كرد و مسابقه رو دی كیو كرد. بعد از مسابقه می‌رفت تا اج به اورتن مصدوم اسپیر بزنه اما اورتن با كیك كونتر كرد و بعد با كیك دوم اج رو به بیرون از رینگ انداخت. اورتن به دنبال اج به بیرون از رینگ میره اما اج با صندلی به دست مصدوم او ضربه میزنه و در نهایت هم یك مادیفاید كان چیر به دست آسیب دیده اورتن میزنه.

8. درو مك اینتایر در برابر ؟؟؟

سوپراستار اسمك‌دان "د چوزن وان" درو مك اینتایر در را؟ء این هفته حاضر بود تا به انتخاب طرفداران در برابر حریفی قرار بگیره كه از گزینه‌های زیر انتخاب می‌شد:

 • یوشی تاتسو
 • گلداست
 • حریف نا شناس

در پایان با 86% آراء حریف ناشناس برای رویارویی با مك اینتایر انتخاب شد و این فرد كسی نبود جز مت هاردی معلق شده. مك اینتایر مدعی شد كه هاردی از مسابقات معلق شده و نمیتونه در برابر او قرار بگیره اما تدی لانگ وارد میشه و میگه هاردی در اسمك‌دان وضعیت معلق داره نه در راء بنابراین میتونه این مسابقه رو انجام بده. با آغاز مسابقه هاردی به مك اینتایر حمله ور میشه و او رو به بیرون از رینگ میندازه و بعد داخل رینگ با اجرای توئیست آو فیت موفق به كسب برد میشه. بعد از مسابقه هاردی همچنان به ضرب و شتم حریف ادامه میده اما اینتایر موفق میشه از دست او فرار كنه.

9. قهرمان دبلیو دبلیو ای جان سینا در برابر ؟؟؟

در مین ایونت "د چمپ" جان سینا باید در برابر فرد انتخاب شده از سوی طرفداران قرار می‌گرفت. گزینه‌های رویارویی با قهرمان دبلیو دبلیو ای عبارت بودند از:

 • قهرمان سنگین وزن جك سوئگر
 • "د مستر آو 619" ری میستریو
 • " د استریت اج سیویر" سی ام پانك

كه در نهیت پانك با كسب 45% آراء حریف امشب سینا شد. در اواسط مسابقه برنده سیزن اول ان اكس تی وید بَرت وارد سالن شد و به آرامی به سوی رینگ رفت تا دقایقی دیگر شاهد یكی از تكان دهنده ترین وقایع تاریخ دبلیو دبلیو ای باشیم. بعد از ورود برت و حضور در كنار رینگ شاهد ورود مایكل تریور از روی باریكید و بعد به دنبال او دنیل برایان، درن یانگ، هیث اسلیتر، دیوید اوتانگا، جاستین گبریل و اسكیپ شفیلد بودیم كه همه با عبور از دیواره وارد شده و با حمله به پانك و گالوز، سی ام پانك را به پلكان فلزی كنار رینگ كوبیدند. روكی های سابق سپس در رینگ قهرمان دبلیو دبلیو ای را محاصره كردند و به ضرب و شتم سینا پرداختند. اسكیپ شفیلد با خروج از رینگ بوت محكمی به صورت مت استرایكر گزارشگر اسمك‌دان زد و بعد گبریل و اسلیتر نیز به جری لاور حمله ور شدند. شفیلد سپس میز گزارشگران رو به هم ریخت و درن یانگ هم بعد از خراب كردن باریكید به تیم كیپر دبلیو دبلیو ای حمله كرد و ضرباتی به مارك ییتن وارد كرد. روكی ها سپس به سراغ رینگ انانسر راء جاستین رابرتز رفتند و با پاره كردن لباس رابرتز، دنیل برایان نیز با كراوات به دور گردن او فشار آورد. روكی ها بعد به خراب كردن رینگ ورزشگا پرداختند و دوباره به سراغ جان سینا رفتند. سی ام پانك قصد داشت تا جلوی این خرابكاری ها رو بگیره اما با یك گوشمالی دیگه از سوی هر هشت روكی مواجه شد و به بیرون از رینگ پرتاب شد. این گروه سپس بی امان به سینا حمله كردند و دنیل برایان با فریاد بر سر سینا اعلام كرد كه "د چمپ" هرگز از او بهتر نیست و بعد به روی صورت سینا تف انداخت و كیكی قوی به سر سینا زد. لیدر این گروه وید برت با سرنگون كردن سینا این اجازه رو به جاستین گبریل داد تا 450 اسپلش رو بر روی او اجرا كنه. در حالیكه نفرت در چهره‌ی تمام روكی ها موج می زد آنها ورزشگاه رو ترك كردند تا تیم پزشكی به كمك آسیب دیده‌ها برسند. گزارشگران جری لاور، مت استرایكر و رینگ انانسر جاستین رابرتز چك شدند. تیم پزشكی به سراغ سینا كه در داخل رینگ افتاده بود میرن. اونها با قرار دن آتل به روی گردن سینا و قرار دادن او به روی برانكارد سینا را به بیرون از ورزشگاه انتقال دادند.
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 23 خرداد 1389 توسط MILAD

قالب وبلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic