کشتی کج را با ما تجربه کنید

  • بازگشت تریپل اچ در سامراسلم

سرانجام و پس از مدت ها، تاریخ بازگشت تریپل اچ مشخص شد كه طبق برنامه ریزی هایی كه استوری لاین نویسان و سران كمپانی طراحی كرده اند، قرار شد تا تریپل اچ در سامراسلم به مسابقات بازگردد و با اج درگیر شود. در یكی از راء های قبل از سامراسلم، اج دشمنی با تریپل اچ را آغاز می كند كه این موضوع، باعث می شود تا تریپل اچ و اج در سامراسلم برابر یكدیگر قرار بگیرند. این مسابقه بر سر تایتل قهرمانی دابلیو دابلیو ای می باشد.

  • باتیستا هرگز به دابلیو دابلیو ای بر نخواهد گشت

باتیستا دیروز و در طی مصاحبه ای كه با او صورت گرفت، گفت: "هرگز به دابلیو دابلیو ای بر نمی گردد و در حال حاضر هم هیچ عجله ای برای كار با دیگر كمپانی ها ندارد". باتیستا گفت كه دلیل ترك دابلیو دابلیو ای، خستگی از این كار و راضی نبودن از موقعیت خودش در كمپانی بود. باتیستا پس از ترك دابلیو دابلیو ای، دچار كاهش وزن بسیار زیادی شده است و دیگر همانند گذشته خود نمی باشد. در حال حاضر باتیستا گفت و گو هایی را با سران ام ام ای انجام داده است كه باید دید سر انجام، نتیجه این گفت و گو ها چه می شود.

  • آپدیت مسابقات فیتال فور وی 2010

در طی جریان اسمكدان این هفته، یك مسابقه دیگر به لیست مسابقات فیتال فور وی اضافه شد كه با این اوصاف، لیست كلی مسابقات این پی پر ویو به صورت زیر می باشد:

  1. قهرمانی دابلیو دابلیو ای، فیتال فور وی مچ: قهرمان دابلیو دابلیو ای جان سینا در برابر اج در برابر شیمس در برابر رندی اورتون
  2. قهرمانی سنگین وزن، فیتال فور وی مچ: قهرمان سنگین وزن جك سوئگر در برابر بیگ شو در برابر سی ام پانك در برابر ری میستریو
  3. قهرمانی ایالات متحده، قهرمان ایالات متحده د میز در برابر آتروث
  4. قهرمانی دیواز، فیتال فور وی مچ: قهرمان دیواز ایو تورس در برابر گیل كیم در برابر آلیشا فاكس در برابر ماریس
  5. » قهرمانی بین قاره ای، قهرمان بین قاره ای كوفی كینگستون در برابر درو مك اینتایر
  • آغاز كار فیلمبرداری "چیسینك د هاوك" در این هفته

همانطور كه قبلا گفته شد، اج قرار است تا در یك فیلم جدید بازی كند. نام این فیلم "چیسینگ د هاوك" است و موضوع آن كمدی می باشد. كار فیلمبرداری این فیلم از این هفته و در نیواورلئان آغاز می شود.

  • لیست مسابقات و كاور هوم ویدیو "بست آف راء 1993"

همانطور كه قبلا هم اشاره شد، كمپانی دابلیو دابلیو ای در حال ساخت یك مجموعه فوق العاده حرفه ای و زیبا از راء سال 1993 می باشد كه به زودی این محصول در دسترس عموم قرار خواهد گرفت. این مجموعه در دو سیزن آماده می شود كه در این قسمت می توانید كاور و لیست مسابقات این مجموعه را دریافت نمایید.
نوشته شده در تاریخ شنبه 29 خرداد 1389 توسط MILAD

قالب وبلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic