کشتی کج را با ما تجربه کنید

  • عصبانیت شاون مایكلز از اخراج دنیلسون برایان

شاون مایكلز، اسطوره دابلیو دابلیو ای كه به تازگی رسلینگ را ترك كرده است، از این كار كمپانی كه دنیلسون برایان را اخراج كرده است، بسیار خشمگین شد. شاون مایكلز اعلام كرد كه سال گذشته مربی دنیلسون برایان بوده است و وقت زیادی را برای تمرینات او گذاشته بود كه كمپانی با اخراج دنیسلون برایان، زحمات شاون را به باد داد. همچنین شاون مایكلز اعلام كرد كه دنیلسون برایان می توانست در آینده، سوپراستار بزرگی شود.

  • آپدیت وضعیت باتیستا

باتیستا كه به تازگی اعلام كرده است دیگر به دابلیو دابلیو ای بر نمی گردد، خواستار استخدام در ام ام ای بود كه بر سر قرار داد با ام ام ای با مشكل بر خورد كرد. گویا مسئولان ام ام ای مبلغی را كه باتیستا پیشنهاد كرده است را ندارند و بر سر همین موضوع، باتیستا به ام ام ای نخواهد رفت. اما مسئولان تی ان ای با مطلع شدن از این موضوع، مثل اینكه قرار است مبلغی را كه باتیستا به ام ام ای پیشنهاد كرده است را به او بدهند تا باتیستا را هم همانند دیگر استارهایی كه قبلا در دابلیو دابلیو ای بودند و بر سر موضوعی از دابلیو دابلیو ای رفتند، در اختیار بگیرد.

  • تاریخ انتشار هوم ویدیو كریس جریكو

همانطور كه قبلا اشاره شد، كمپانی دابلیو دابلیو ای در حال ساخت مجموعه ای حرفه ای برای كریس جریكو می باشد. این محصول در سه دیسك و در تاریخ بیست و یكم سپتامبر منتشر خواهد شد.

  • آپدیت مصدومیت زاك ریدر

زاك ریدر كه در راء هفته قبل دچار تكان خوردن مغزش و بیهوشی شد، فعلا از این موضوع درد می كشد و باید مدتی را به استراحت بپردازد.
نوشته شده در تاریخ شنبه 29 خرداد 1389 توسط MILAD

قالب وبلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات