کشتی کج را با ما تجربه کنید

اجرای شصت و یكم مسابقات دبلیو دبلیو ای سوپراستارز رو از آمریكن ایرلانز سنتر آرینا واقع در میامی، فلوریدا تماشا می‌كنیم. در مهمترین رقابت امشب قهرمان بین قاره‌ای كوفی كینگستن در برابر یكی از اعضای استریت اج سوسایتی لوك گالوز قرار خواهد گرفت.

» در یافت عكس های این هفته | حجم: 3,01 مگابایت | تعداد: 47 قطعه | لینك دانلود  (لینك مستقیم)

 

  • نتایج كوتاه
  1. آلیشا فاكس با زدن اكس كیك موفق به شكست گیل كیم شد.
  2. پریمو و زك رایدر موفق شدند در برابر گلداست و یوشی تاتسو پیروز بشن كه رایدر با زدن راف ریادر گلداست را پینفال كرد.
  3. در مین ایونت كه نان تایتل مچ بود قهرمان بین قاره ای كوفی كینگستن (به همراه مك جیلی كاتی) با زدن اس او اس مقابل لوك گالوز (به همراه سرنا) پیروز شد.

 

1. گیل كیم در برابر آلیشا فاكس

در رقابت دیوا بتل رویال در راء ویورز چویس، گیل كیم و آلیشا فاكس ب7عد از یك زد و خورد شدید همدیگر رو از دور مسابقه حذف كردند. طبیعتا در ذهن هر دو دیوا این تصور به وجود آمد تا به انتقام از دیگری بپردازند و این دو در دبلیو دبلیو ای سوپراستارز همین هفته در برابر یكدیگر قرار گرفتند. با وجود تجربه بالا گیل كیم در كنترل فاكس جوان و خشمگین با مشكل مواجه شد. هنگامی كه قهرمان سابق زنان با ریسك بالا برای اجرای فن خود رفت، فاكس با سرنگون كردن او از روی طناب و زدن اكس كیك موفق به پین كردن حریف شد و پیروزی را ازآن خود كرد.

2. گلداست و یوشی تاتسو در برابر پریمو و زك رایدر

ممكن هست به نظر برسد كه گلداست و تاتسو با تجربه موفق‌تر نسبت به حریفانی باشند كه یك همكاری غیر منتظره را با هم داشتند. البته پریمو و رایدر در سالهای اخیر قهرمانان تگ تیم نیز بوده‌اند. این تجربه قهرمانی به آنها كمك كرد تا این ستاره ‌های شرور راء با دبل تیم شدن و كار كردن به روی حریف كنترل بازی را در دست بگیرند و در پایان "د لانگ آیلند آیسد زد" زك رایدر با اجرای راف رایدر گلداست را پین كرده و دومین پیروزی تگ تیم خودش در طول هفته جاری را بدست آورد.

3. قهرمان بین قاره‌ای كوفی كینگستن در برابر لوك گالوز

در حالیكه روكی او مایكل مك جیلی كاتی از كنار رینگ نظاره گر مسابقه بود قهرمان بین قاره‌ای كوفی كینگستن در مین ایونت نان تایتل مچ این هفته در برابر یكی از اعضای اس ای اس لوك گالوز قرار گرفت. سرنا نیز در كنار رینگ حضور داشت و یار وفادار سی ام پانك با استفاده از وزن 300 پوندی خودش "های فلایینگ" كوفی كینگستن رو زمین گیر كرده بود و كنترل مسابقه را در اختیار داشت. اما وقتی گالوز برای اجرای گالوز پول رفت قهرمان بین قاره ای با ریورس كردن آن به اس او اس پیروزی را بردست آورد. بعد از مسابقه نیز مك جیلی كاتی با ورود به رینگ به پروی خود بابت این برد تبریك گفت.
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 23 خرداد 1389 توسط MILAD

قالب وبلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic