کشتی کج را با ما تجربه کنید

cenathegame.net

cenathegame.net

  • نتایج مسابقات :
  1. بیگ شو توانست با قانون دی کیو ،جک سوئگر را شکست دهد.
  2. کوفی کینگستن ،ام وی پی و کرسچن توانستند دالف زیگلر ، کاتر هاوکینز و ونس آرچر را شکست دهند.
  3. مت هاردی توانست با یک تویست آف فیت ، درو مکینتایر را شکست دهد.
  4. کلی کلی توانست روزا مندز را شکست دهد.
  5. مسابقه بین کین و سی ام پانک نیز بی نتیجه ماند.
  • شرح کوتاه حواشی :

شو را ویکی گررو و تدی لانگ آغاز می کنند.تدی میگه ما مسابقاتی را خواهیم داشت که در آن هشت مرد می جنگند و برنده این مسابقات می تواند با کشینگ کردن کیف مانی این د بنک ، برنده کمربند سنگین وزن شود.سپس به همه اعلام میکنه که درو مکینتایر امشب در برابر مت هاردی قرار خواهد گرفت.فیلمی را مشاهده می کنیم که در آن اعلام می شود امشب کین در برابر سی ام پانک قرار خواهد گرفت.

در بک استیج کین با کسکت خالی صحبت میکنه و میگه :امشب با مسابقه نو دی کیو متچ و از پای در آوردن استرایت ادج سوسایتی و سی ام پانک ، من سی ام پانک رو امشب توی این کاسکت میخوابونم و دیگه نمیزارم که اون از داخل کسکت خارج بشه.

با باخت مکینتایر تدی در مانیتور ورزشگاه دیده میشه و به او میگه که  او به اسکاتلند باید برگردد و شعار نا نا نا هی هی هی گود بای در همه جا پیچیده میشه.

در بک استیج دالف با ویکی داره صحبت میکنه و خیلی هم ناراحت هست.

در آخرین مسابقه که در آن کین با سی ام پانک مسابقه میده ، استرایت ادج سوسایتی به کین حمله میکنه اما کین به لوک گالوز چوکسلم  میرنه و سی ام پانک به خیابان فرار میکنه و کین هم به دنبال اوست و در همین جا شو به پایان میرسه.

بعد از دقایقی:

تدی لانگ وارد میشه و مسابقه ای استیل کیج متچ  رو به صورت دارک متچ اعلام میکنه که در آن بیگ شو در برابر جک سوئگر مسابقه می دهد.در این بازی هم بیگ شو برنده مسابقه شد.
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 6 تیر 1389 توسط MILAD

قالب وبلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات